MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Booklets 15243031
nr 1524 3031
BOOKLETS
4 pcs, Utsikter från Sverige, etchings, 54x40 cm, wear, damages.
4 st, Utsikter från Sverige, gravyrer, 54x40 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 900
Monday February 27 2023
at 18:10:30
25/2 14:11:14
800 kr
26/2 18:36:18